ETAP  PIERWSZY – PROJEKT

 

 

W trakcie tego etapu  nasi architekci stworzą projekty mebli dopasowanych zarówno do  potrzeb jaki  do wnętrza mieszkania lub domu klienta. W efekcie klient otrzyma wizualizacje mebli i zabudów meblowych pozwalające mu je sobie wyobrazić we wnętrzu jego mieszkania lub domu, a także szereg informacji technicznych oraz kosztowych dotyczących możliwych do zastosowania materiałów i akcesoriów, ich zalet oraz ograniczeń.

Działania prowadzone z klientem na etapie projektu mają umożliwić mu dokonanie racjonalnego i optymalnego wyboru uwzględniającego aspekt estetyczny, techniczny oraz kosztowy  proponowanych rozwiązań.

 

ETAP  DRUGI - PRODUKCJA

 

Po zaakceptowaniu projektów mebli, materiałów oraz akcesoriów przystępujemy do produkcji. Na tym etapie szczególnego znaczenia nabiera jakość wykonania mebli. 

Zarządzający spółką COMODO MEBLE od ponad 20 lat związani są z firmą INTER – COMODO,  importerem ekskluzywnych mebli z Włoch. Współpracując z czołówką włoskich producentów  mieliśmy okazję poznać, nie tylko  wyjątkowy styl  mebli z Włoch, ale również uświadomić sobie, co stanowi o ich jakości. 

Nasze niezwykle bogate doświadczenia z tej współpracy przenosimy na własną działalność produkcyjną. Znakomicie wyszkoleni pracownicy oraz najwyższej jakości park maszynowy włoskiej firmy SCM Group –  to gwarancja perfekcyjne wykonanych mebli.

 

ETAP TRZECI - MONTAŻ

 

Nasi pracownicy  zdobyli doświadczenie w trakcie montażu setek ekskluzywnych kuchni importowanych z Włoch przez firmę INTER COMODO. Owocuje to perfekcyjnym montażem  mebli wyprodukowanych przez spółkę COMODO MEBLE.

Dodatkowo naszym klientom gwarantujemy opiekę i serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Comodo Meble Grymuza i Spółka Sp.J

Galeria Gala lok. 1.2 Ul. Fabryczna 2, 20-301 LUBLIN